Atlas Estetik Güzellik

Rot Shake

Rot Shake

Rot Shake

Rot Shake

Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit yok etmede kullanılabilen VelaShape III; hızlı, güvenli ve kalıcı sonuçlar verir. Yapılan işlem kısaca vakum terapisi olarak özetlenebilir. Özellikle uzun uğraşlara rağmen incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünden kurtulamayan kişiler için ideal bir uygulamadır. VelaShape III, 4 işlemi aynı anda uygulayan FDA onaylı tek cihazdır.

Bunlar; kızıl ötesi, radyafrekans, vakum ve mekanik masajdır. Kızıl ötesi ve Radyofrekans yağ hücrelerini küçültürken, vakum ve mekanik masaj da selüliti giderme ve sıkılaşma anlamında harikalar yaratır. Ayrıca radyofrekansın sağlamış olduğu termal etki sayesinde, cildin kollajen üretimi tetiklenir ve cilt toparlanarak daha parlak ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşur.

Fazlalıklardan kurtulmak amacıyla beslenme disiplini ve hareket artışı sağlanmış olsa da, etkileri hem yavaş hem de istenilen oranda olmayabilir. İnatçı bölgesel yağların oluşumu nasıl zaman içinde oluştuysa; yok etme süreci de diyet ve sporla tam olarak istenilen düzeyde olmayacaktır.

Vakum ifade olarak zorlu bir işlem gibi görünse de, acı olmadığı gibi, sıcak bir masaj etkisi yaratır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede sıcaklık hissedilmesi olağan bir durumdur. Verdiği kalıcı sonuçlar ve cildin toparlanması, doğru yaşam tarzıyla daha da pekişecektir.