Atlas Estetik Güzellik

Bölgesel İncelme

Cilt Bakımı

Antalya Bölgesel Incelme

Bölgesel İncelme

Teknolojinin geldiği son noktada Atlas ile bölgesel zayıflamanın tadına varın.

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen fakat spor ve egzersiz için zamanı olmayan herkesin tercih edebileceği uygulamalar bütünüdür. Bu uygulamaların başında bölgesel incelme Soğuk Lipoliz uygulaması gelmektedir.

Atlas Estetik Güzellik

Profesyonel Cilt Bakım Hizmetleri

Lenf drenaj, vücuda dışarıdan uygulanan bir masajlama tekniğidir. Bu basınç sayesinde, vücuttaki kan ve lenf akışı hızlandırılır. Bu işlem, daha çok diğer işlemlerle birlikte tamamlayıcı olarak kullanılır.

Lenfatik dolaşımı hızlandırmak, vücutta oluşan ödemi dağıtmak, selülitleri yok etmek, kan dolaşımını hızlandırmak (Etkisi yağların parçalanmasına katkıda bulunmak ve cildin kolajen salgılamasını tetikleyerek parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak) gibi etkileri vardır.

Pasif jimnastik, kaslardaki hareketliliği arttırmayı amaçlayan ve vücuda bağlanan pedler yardımı ile verdiği akım sayesinde hareket dışı kas aktivitesi sağlayan yardımcı bir bölgesel incelme yöntemidir.

Genelde diğer zayıflama ve incelme programları içinde yer alır. Spor yapmaya fırsat bulamayan ya da yeterli kas aktivitesi gösteremeyen kişiler için idealdir. Ayrıca selülitlerin giderilmesinde de etkin yöntemlerden biridir. Seanslar düzenli olarak uygulandığında, düzgün bir sıkılaşma ve toparlama sonucu görülür.